Biljarttoernooi 2022

Finale
Betsy 29 Benno 6729-6717
Na een zinderende verlenging is BENNO kampioen!
Halve finales
Tom 29 Betsy 2924-2918
Benno 67 – Paul 4167-3216
Kwart finales aanvang 15.00 uuruitslagbeurten
Huib 25 Betsy 298-2921
Tom 29 – Gerard 9729-9323
Paul 41 – Henk 2841-1710
Benno 67 – Alexander 2867-1710
Achtste Finales aanvang 19.00 uuruitslagbeurten
Huib25 – Erik 5425-5325
Bjørn 20 Betsy 295-299
Jan Jaap 24 Gerard 9715-9718
Wim 32Tom 2918-2913
Paul 41 – Johan 4641-2313
Henk S 28 – Andrej 4028-3114
Sebastiaan 35 Alexander 2829-2826
Piter 27 Benno 6721-6717
Poule Huitslagpntbeurten
Jan Jaap 24Betsy 2822-281-318
Jan Jaap 24Wim 3213-320-314
Betsy 28 – Wim 3228-193-017
Betsy 28Jan Jaap 2423-241-314
Wim 32 – Jan Jaap 2432-193-019
Wim 32Betsy 2825-280-320
Door in Poule H: Betsy en Wim
Poule Guitslagpntbeurten
Herman 40Erik 5530-550-318
Herman 40 – Alexander 3140-282-027
Erik 55 – Alexander 3155-143-016
Erik 55 – Herman 4055-252-021
Alexander 31 – Herman 4031-272-031
Alexander 31 – Erik 5531-551-128
Door in Poule G: Erik en Alexander
Poule Fuitslagpntbeurten
Andrej 40 – Auke 2040-53-016
Andrej 40 – Bjørn 2040-182-022
Auke 20Bjørn 2011-200-316
Auke 20 Andrej 4016-400-223
Bjørn 20 Andrej 409-400-221
Bjørn 20 – Auke 2020-182-032
Door in Poule F: Andrej en Bjørn
Poule Euitslagpntbeurten
Hans 46Sebastiaan 2911-290-315
Hans 46Piter 2837-280-318
Sebastiaan 29 – Piter 2829-153-014
Sebastiaan 29 – Hans 4629-303-015
Piter 28 – Hans 4628-323-020
Piter 28Sebastiaan 2920-290-320
Door in poule D: Sebastiaan en Piter
Poule Duitslagpntbeurten
Gerard 100 – Leon 20100-182-030
Gerard 100 Johan 4476-441-315
Leon 20 Johan 4418-440-221
Leon 20 – Gerard 10020-1001-124
Johan 44 Gerard 10042-1001-315
Johan 44 Leon 2041-200-320
Door in Poule D: Gerard en Johan
Poule Cuitslagpntbeurten
Henk S 28 Paul 4026-400-319
Henk S 28 – Wieb 2028-193-118
Paul 40 Wieb 2029-200-320
Paul 40 – Henk S 2840-153-015
Wieb 20 Henk S 285-280-223
Wieb 20 Paul 4018-400-319
Door in Poule C: Paul en Henk S
Poule Buitslagpntbeurten
Benno 65 – René 7065-343-014
Benno 65 – Ietsen 2565-223-020
René 70 – Ietsen 2570-192-021
René 70 Benno 6546-651-313
Ietsen 25 – Benno 6525-273-019
Ietsen 25 – René 7025-333-018
Door in Poule B: Benno en Jan Jaap (Beste nr. 3 2)
Poule Auitslagpntbeurten
Tom 32Henk M 4017-400-318
Tom 32Huib 2617-260-221
Henk M 40Huib 2623-260-314
Henk M 40Tom 3239-321-318
Huib 26Tom 3225-320-230
Huib 26Henk M 4024-400-227
Door in poule A: Tom (Beste nr 3 1) en Huib

Zaterdag 1 oktober 19 uur zijn de achtste finales voor diegenen die de voorronde overleefd hebben.

Zondag 2 oktober vanaf 15 uur zijn de kwart- en halve finales waarna we genieten van een gezamenlijke maaltijd als opmaat voor de finale.