Uitslagen 2019

Biljarttoernooi Café Bolhuis 2019
 
We hebben 24 deelnemers, ingedeeld in 8 poules van drie spelers.

We spelen de voorrondes op woensdag-, donderdag-, vrijdagavond of zaterdagmiddag.We spelen een volledige competitie: Dat wil zeggen dat we 1-2, 2-3, 1-3, 2-1, 3-2 en 3-1 spelen.

De beste twee gaan door.

 
De 1/8ste finales zijn zaterdagavond vanaf 20.00 uur
 
De kwartfinales beginnen zondag om 15.00 uur waarna we de halve finales zien, of beter nog, spelen!
 
Omstreeks 19.00 uur gaan we met genieten van de maaltijd. Ook  dit jaar weer verzorgd door Hun Catering.

Rond een uur of acht gaan we met z’n allen de finale beleven.

 

Onze Cafékampioen: WIM BAKKER

Finale (op basis van 30 beurten)
Henk S (36) – Wim (45)29-4525
Halve finales zondag 29 septemberuitslagbeurten
Henk S (24) – Hans (36)24-2822
Bjørn (20) – Wim (30)13-3017

Kwart finales zondag 29 september 15.00uitslagbeurten
Tom (29) – Hans (36)16-369
Peter (36) – Henk S (24)26-2421
René (56) – Bjørn (20) 38-2026
Piter (28) – Wim (30)24-3021

Achtste finales, zaterdag 28 september 20.00uitslagbeurten
Wiebe (27) – Piter (28)22-2831
Will (22) – René (56)10-5619
Appie(33) – Tom (29)25-2918
Carsten (51) – Peter (36)35-3619
Henk S (24) – Paul (40)24-3220
Hans (36) – Popko (33)36-3028
Bjørn (20) Andrej (27)20-1629
Wim (30) – Jeffrey (22)30-1619
Poule A, woensdag 25 september 18.00uitslagbeurtenpunten
Tom (31) – Benno (71)31-39193-0
Benno (71) – Carsten (53)56-53141-3
Tom (31) – Carsten (53)31-37232-0
Benno (71) – Tom (31)71-18193-0
Carsten (53) – Benno (71)53-49212-0
Carsten (53) – Tom (31)53-30292-0

Door in Poule A: Carsten (51) en Tom (29)

Poule B, woensdag 25 september 21.00uitslagbeurtenpunten
René (54) – Appie (33)30-33160-3
Appie (33) – Wieb (20)33-14262-0
René (54) – Wieb (20)54-13163-0
Appie (33) – René (54)8-54120-3
Wieb (20) – Appie (33)13-33160-3
Wieb (20) – René (54)20-34163-0

Door in Poule B: Appie (33) en René (56)

Poule C, donderdag 26 september 18.00uitslagbeurtenpunten
Popko (34) – Bjørn (20)25-20220-2
Bjørn (20) – Harrie (30)20-22252-0
Popko (34) – Harrie (30)34-17123-0
Bjørn (20) – Popko (34)20-31242-0
Harrie (30) – Bjørn (20)30-13222-0
Harrie (30) – Popko (34)28-34220-2

Door in Poule C: Bjørn (20) en Popko (33)

Poule D, donderdag 26 september 21.00uitslagbeurtenpunten
Jeffrey (22) – Jan (20)22-8173-0
Jan (20) – Wiebe (28)16-28230-2
Jeffrey (22) – Wiebe (28)17-28180-3
Jan (20) – Jeffrey (22)3-22210-2
Wiebe (28) – Jan (20)18-20240-2
Wiebe (28) – Jeffrey (22)28-19183-0

Door in Poule D: Wiebe (27) en Jeffrey (22)

Poule E, vrijdag 27 september 18.00uitslagbeurtenpunten
Henk S (22) – Andrej (26)22-26121-3
Andrej (26) – Henk vd M (36)26-35232-0
Henk S (22) – Henk vd M (36)22-32242-0
Andrej (26) – Henk S (22)19-22101-3
Henk vd M (36) – Andrej (26)36-19203-0
Henk vd M (36) – Henk S (22)20-22210-2

Door in Poule E: Henk S (24) en Andrej (27)

Poule F, vrijdag 27 september 21.00uitslagbeurtenpunten
Will (22) – Gerrit (36)22-28232-0
Gerrit – Paul (40)36-36203-0
Will (22) – Paul (40)19-40171-3
Gerrit (36) – Will (22)23-22140-3
Paul (40) – Gerrit (36)40-35212-0
Paul (40) – Will (22)39-22220-2

Door in Poule F: Will (22) en Paul (40)

Poule G, zaterdag 28 september 12.00 uitslagbeurtenpunten
Auke (20) – Wim (30)4-30140-3
Wim (30) – Piter (3030-16262-0
Auke (20) – Piter (30)18-30300-2
Wim (30) – Auke (20)27-20240-2
Piter (30) – Wim (30)28-30250-2
Piter (30) – Auke (20)30-8212-0

Door in Poule G: Wim(30) en Piter(28)

Poule H, zaterdag 28 september 15.00 uitslagbeurtenpunten
Gerard (100) – Hans (34)52-34160-3
Hans (34) – Peter (35)34-20242-0
Gerard (100) – Peter (35)71-35170-3
Hans (34) – Gerard (100)34-79252-0
Peter (35) – Hans (34)27-34131-3
Peter (35) – Gerard (100)35-85163-1

Door in Poule H: Hans(36) en Peter(36)