Uitslagen 2018

KAMPIOEN 2018

Erik Kroeze

 

Finale    
Erik (52)-Gerard (106)52-8224
Halve finales  uitslagbeurten
Erik (52)-Appie (36)52-2416
Sebstiaan (26)-Gerard (106)18-10613

Opgave Yde, Sebastiaan speelt in de plaats

Kwart finaleszondag 15 uur uitslagbeurten
Erik (52)-Benno (62)52-5914
Gerrit (33)-Appie (36)8-368
Yde (22)-Sebastiaan (26)22-1115
Wim (30)-Gerard (106)26-10621
Achtste finales Zaterdag 20 uuruitslagbeurten
Erik (52)-Tom (27)52-1420
Jan Jaap (21)-Benno (62)13-6215
Jeffrey (23)-Yde (22)16-2221
Betsy (33)-Sebastiaan (26)9-2621
Wieb (22)-Gerrit (33)7-3322
Appie (36)-Andrej (25)36-1815
Paul (43)-Wim (30)26-3013
Gerard (106)-Auke (20)106-517
Poule A Woensdag 18.00uitslagbeurtenpunten
Henk S (22)-Tom (31)12-31230-2
Martijn (20)-Benno (68)15-68200-3
Benno (68)-Tom (31)68-26252-0
Martijn (20)-Henk S (22)20-22371-1
Martijn (20)-Tom (31)19-31270-2
Henk S (22)-Benno (68)19-68270-2

door in Poule A: Benno en Tom

Poule B Woensdag 21.00uitslagbeurtenpunten
Wieb (20)-Will (21)20-14212-0
Appie (33)-Henk vd M (36)33-5113-0
Will (21)-Appie (33)8-33200-3
Henk vd M (36)-Wieb (20)13-20130-3
Henk vd M (36)-Will (21)36-9173-0
Wieb (20)-Appie (33)20-32212-0

door in Poule B: Wieb en Appie

Poule C Donderdag 18.00uitslagbeurtenpunten
Hans (34)-Erik (50)33-50131-3
René (54)-Jan Jaap (22)24-22140-3
Jan Jaap (22)-Hans (34)22-34211-1
René (54)-Erik (50)30-50101-3
René (54)-Hans (34)54-23153-0
Jan Jaap (22)-Erik (50)19-50310-2

door in Poule C: Erik en Jan Jaap

Poule D Donderdag 21.00uitslagbeurtenpunten
Jeffrey (20)-Popko (34)20-793-0
Piter (30)-Bjørn (20)30-17322-0
Piter (30)-Popko (34)27-34230-2
Bjørn (20)-Jeffrey (20)10-2091-3
Bjørn (20)-Popko (34)20-34291-1
Jeffrey (20)-Piter (30)20-21212-0

door in Poule D: Jeffrey en ‘beste nummer drie’

Poule E Vrijdag 18.00uitslagbeurtenpunten
Andrej (26)-Johannes (20)26-11242-0
Gerrit (36)-Alexander (28)36-24212-0
Andrej (26)-Gerrit (36)26-27203-0
Johannes (20)-Alexander (28)15-28230-2
Andrej (26)-Alexander (28)25-28220-2
Gerrit (36)-Johannes (20)36-11252-0

door in Poule E: Andrej en Gerrit

Poule F Vrijdag 18.00uitslagbeurtenpunten
Harry (30)-Sebastiaan (24)11-24190-3
Yde (20)-Huib (32)20-15143-0
Huib (32)-Harry (30)18-30200-3
Huib (32)-Sebastiaan (24)32-21222-0
Sebastiaan (24)-Yde (20)24-8123-0
Yde (20)-Harry (30)20-22173-0

door in Poule F: Sebastiaan en Yde

Poule G Zaterdag 12.00uitslagbeurtenpunten
Auke (20)-Henk F (20)20-6183-0
Wim (30)-Manfred (20)30-9153-0
Auke (20)-Manfred (20)14-20330-2
Wim (30)-Henk F (20)30-9242-0
Auke (20)-Wim (30)20-14133-0
Henk F (20)-Manfred (20)6-20230-2

door in Poule G: Auke en Wim

Poule H Zaterdag 15.00uitslagbeurtenpunten
Paul (40)-Gerard (100)40-56222-0
Carsten (52)-Betsy (28)46-28141-3
Carsten (52)-Gerard (100)19-100130-3
Paul (40)-Betsy (28)40-26133-1
Betsy (28)-Gerard (100)18-100111-3
Carsten (52)-Paul (40)27-40120-3

door in Poule H: Paul en Gerard. Betsy beste derde.