Uitslagen 2018

Kampioen 2018: Erik Kroeze

Finaleuitslagbeurten
Erik (52) – Gerard (106)52-8224

Halve finalesuitslagbeurten
Erik (52) – Appie (36)52-2416
Sebastiaan (26) – Gerard (106)18-10613

Kwartfinalesuitslagbeurten
Erik (52) – Benno (62)52-5914
Gerrit (33) – Appie (36)8-368
Yde (22) – Sebastiaan (26)22-1115
Wim (30) – Gerard (106)26-10621

Opgave Yde, Sebastiaan speelt in de plaats.

Achste Finalesuitslagbeurten 
Erik (52) – Tom (27)52-1420 
Gerard Mulder (108) – Johannes de Lang (20)108-1315 
Auke Poelstra (20) – Tom Gerritsen (32)16-3220 
Bjørn Rosengaard (20) – Henk Bosman (44)20-4027 
Hans van Uitert (24) – Jeffrey Damen (24)22-2426 
Wim Bakker (29) – Carsten van Calck (52)22-5219 
Henk van der Molen (36) – Josa Hugen (29)35-2926 
Alexander Bousema (28) – Paul Wijmans (42)23-4215 
Poule A, woensdag 18.00 uuruitslagbeurtenpunten
Benno Wijering (76) – Tom Gerritsen (31)35-31140-3
Gerrit Kwant (36) – Marrit Heidinga (20)36-16282-0
Tom Gerritsen (31) – Marrit Heidinga (2031-19163-1
Gerrit Kwant (36) – Benno Wijering (76)21-76160-3
Marrit Heidinga (20) – Benno Wijering (76)20-38203-0
Gerrit Kwant (36) – Tom Gerritsen (31)35-31280-2

Door in Poule A:

Benno en Tom

Poule B, woensdag 21.00 uuruitslagbeurtenpunten
René Bouma (54) – Henk van der Molen (31)27-31150-3
Wieb Mulder (20) – Bjørn Rosengaard (20)17-20270-2
René Bouma (54) – Bjørn Rosengaard (20)54-13232-0
Henk van der Molen (31) – Wieb Mulder (20)31-7183-0
René Bouma (54) – Wieb Mulder (20)45-20230-2
Henk van der Molen (31) – Bjørn Rosengaard (20)31-11143-0

Door in Poule B:

1. Henk van der Molen (36)

2. Bjørn Rosengaard (20)

Poule C, donderdag 18.00 uuruitslagbeurtenpunten
Appie Arends (33) – Hans van Uitert (22)30-22171-3
Ronald Frowijn (28) – Appie Arends (33)27-33171-3
Wim Bakker (30) – Hans van Uitert (22)13-22220-2
Ronald Frowijn (28) – Wim Bakker (30)24-30180-3
Appie Arends (33) – Wim Bakker (30)25-30141-3
Hans van Uitert (22) – Ronald Frowijn (28)19-28111-3

Door in Poule C:

1. Hans van Uitert (24)

2. Wim Bakker (29)

Poule D, donderdag 21.00 uuruitslagbeurtenpunten
Yde Bouma (20) – Jeffrey Damen (20)16-20121-3
Manfred van Aragorn (23) – Carsten van Calck (49)21-49260-2
Yde Bouma (20) – Manfred van Aragorn (23)20-7222-0
Carsten van Calck (49) – Jeffrey Damen (20)49-10113-0
Yde Bouma (20) – Carsten van Calck (49)15-49170-3
Jeffrey Damen (20) – Manfred van Aragorn (23)20-9113-0

Door in Poule D:

1. Carsten van Calck (52)

2. Jeffrey Damen (24)

Poule E, vrijdag 18.00 uuruitslagbeurtenpunten
Ewoud Hofman (20) – Herman Kruize (40)18-40230-2
Johannes de Lang (20) – Paul Wijmans (40)12-40230-2
Ewoud Hofman (20) – Paul Wijmans (40)14-40131-3
Johannes de Lang (20) – Herman Kruize (40)20-22183-0
Johannes de Lang (20) – Ewoud Hofman (20)20-17222-0
Herman Kruize (40) – Paul Wijmans (40)30-40210-2

Door in Poule E:

1. Paul Wijmans (42)

2. Johannes de lang (20)

Poule F, vrijdag 21.00 uuruitslagbeurtenpunten
Jan Jaap Grootjans (22) – Alexander Bousema (28)9-28150-3
Bert van den Berg (29) – Gerard Mulder (104)17-104170-3
Jan Jaap Grootjans (22) – Gerard Mulder (104)18-104141-3
Bert van den Berg (29) – Alexander Bousema (28)20-28270-2
Alexander Bousema (28) – Gerard Mulder (104)28-44143-0
Jan Jaap Grootjans (22) – Bert van den Berg (29)21-29300-2

Door in Poule F:

1. Gerard Mulder (116)

2. Alexander Bousema (28)

Poule G, zaterdag 12.00 uuruitslagbeurtenpunten
Auke Poelstra (20) – Henk Fokkinga (20)20-12252-0
Sebastiaan Hut (24) – Theo de Vries (38)24-25282-0
Sebastiaan Hut (24) – Auke Poelstra (20)13-20190-3
Theo de Vries (38) – Henk Fokkinga (20)38-8183-0
Henk Fokkinga (20) – Sebastiaan Hut (24)14-24240-2
Auke Poelstra (20) – Theo de Vries (38)12-38380-2

Door in Poule G:

1. Theo de Vries

2. Auke Poelstra

Poule H, zaterdag 15.00 uuruitslagbeurtenpunten
Josa Hugen  (26) – Erik Kroeze (50)26-47113-1
Dirk Mulder (48) – Henk Bosman (39)38-39190-3
Dirk Mulder (48) –Erik Kroeze (50)37-50180-3
Henk Bosman (39)-Josa Hugen (26)39-21173-0
Josa Hugen (26) – Dirk Mulder (48)26-35203-0
Henk Bosman (39) – Erik Kroeze (50)39-22133-0

Door in Poule H:

1. Henk Bosman

2. Josa Hugen