Uitslagen 2018

Kampioen 2018: Erik Kroeze

Finaleuitslagbeurten
Erik (52) – Gerard (106)52-8224

Halve finalesuitslagbeurten
Erik (52) – Appie (36)52-2416
Sebastiaan (26) – Gerard (106)18-10613

Kwartfinalesuitslagbeurten
Erik (52) – Benno (62)52-5914
Gerrit (33) – Appie (36)8-368
Yde (22) – Sebastiaan (26)22-1115
Wim (30) – Gerard (106)26-10621

Opgave Yde, Sebastiaan speelt in de plaats.

Achste Finalesuitslagbeurten 
Erik (52) – Tom (27)52-1420 
Gerard (106) – Auke (20)106-517 
Jan Jaap (21) – Benno (62)16-6213 
Jeffrey (23) – Yde (22)16-2221 
Betsy (33) – Sebastiaan (26)9-2621 
Wieb (22) – Gerrit (33)7-3322 
Appie (36) – Andrej (25)36-1815 
Paul (43) – Wim (30)26-3013 

Poule A, woensdag 18.00 uuruitslagbeurtenpunten
Tom Gerritsen (31) – Henk Stiekema (22)31-12232-0
Benno Wijering (68) – Martijn Folkers (20)68-15203-0
Tom Gerritsen (31) – Benno Wijering (68)26-68250-2
Henk Stiekema (22) – Martijn Folkers (20)22-20371-1
Tom Gerritsen (31) – Martijn Folkers (20)31-19272-0
Henk Stiekema (22) – Benno Wijering (68)19-68270-2

Door in Poule A: Benno en Tom

Poule B, woensdag 21.00 uuruitslagbeurtenpunten
Will Stiekema (21) – Wieb Mulder (20)14-20210-2
Will Stiekema (21) – Appie Arends (33)8-33200-3
Will Stiekema (21) – Henk v.d. Molen (36)9-36170-3
Wieb Mulder (20) – Appie Arends (33)20-32212-0
Henk v.d. Molen (36) – Wieb Mulder (20)13-20130-3
Henk van der Molen (36) – Appi Arends (33)30-33113-1

Door in Poule B: Wieb en Appie

Poule C, donderdag 18.00 uuruitslagbeurtenpunten
Hans van Uitert (34) – Erik Kroeze (50)33-50131-3
Hans van Uitert (34) – JanJaap Grootjans (22)34-22211-1
Hans van Uitert (34) – René Bouma (54)23-54150-3
Erik Kroeze (50) – JanJaap Grootjans (22)50-19322-0
Erik Kroeze (50) – René Bouma (54)50-30103-1
JanJaap Grootjans (22) – René Bouma (54)22-24123-0

Door in Poule C: Erik en Jan Jaap

Poule D, donderdag 21.00 uuruitslagbeurtenpunten
Popko Dijkema (34) – Jeffrey Damen (20)7-2090-3
Popko Dijkema (34) – Piter Oostenbrug (30)34-27232-0
Popko Dijkema (34) – Bjørn Rosengaard (20)34-20211-1
Jeffrey Damen (20) – Piter Oostenbrug (30)20-21212-0
Jeffrey Damen (20) – Bjørn Rosengaard (20) 20-1093-1
Piter Oostenbrug (30) – Bjørn Rosengaard (20) 30-17322-0

Door in Poule D: Jeffrey en Popko (kan helaas niet verder)

Poule E, vrijdag 18.00 uuruitslagbeurtenpunten
Andrej Zarnatskiy (26) – Johannes de Lang (20)26-11242-0
Andrej Zarnatskiy (26) – Gerrit Kwant (36)26-27223-0
Andrej Zarnatskiy (26) – Alexander Bousema (28)25-28220-2
Johannes de Lang (20) – Gerrit Kwant (36)11-3671-2
Johannes de Lang (20) – Alexander Bousema (28) 15-28230-2
Gerrit Kwant (36) – Alexander Bousema (28) 36-24212-0

Door in Poule E: Andrej en Gerrit

Poule F, vrijdag 21.00 uuruitslagbeurtenpunten
Harrie Molema (30) – Sebastiaan Hut (24)11-24190-3
Harrie Molema (30) – Yde Bouma (20)22-20170-3
Harrie Molema (30) – Huib Vertin (32)30-18203-0
Sebastiaan Hut (24) – Yde Bouma (20)24-8223-0
Sebastiaan Hut (24) – Huib Vertin (32)21-32220-2
Yde Bouma (20) – Huib Vertin (32)20-15143-0

Door in Poule F: Sebastiaan en Yde

Poule G, zaterdag 12.00 uuruitslagbeurtenpunten
Auke Poelstra (20) – Henk Fokkinga (20)20-6183-0
Auke Poelstra (20) – Manfred van Aragorn (20)14-20330-2
Auke Poelstra (20) – Wim Bakker (30)20-14133-0
Henk Fokkinga (20) – Manfred van Aragorn (20)6-20 230-2
Henk Fokkinga (20) – Wim Bakker (30)9-30240-2
Manfred van Aragorn (20) – Wim Bakker (30)9-30150-3

Door in Poule G: Auke en Wim

Poule H, zaterdag 15.00 uuruitslagbeurtenpunten
Gerard Mulder (100) – Paul Wijmans (40) 56-40220-2
Gerard Mulder (100) – Carsten van Calck (52) 100-19133-0
Gerard Mulder (100) – Betsy Gerritsen (28) 100-18113-1
Paul Wijmans (40) – Carsten van Calck (52) 40-27133-0
Paul Wijmans (40) – Betsy Gerritsen (28) 40-26133-1
Carsten van Calck (52) – Betsy Gerritsen (28) 46-28141-3

Door in Poule H: Paul, Gerard en Betsy (als beste derde)